Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z Kancelarią Radcy Prawnego Katarzyny Pluta - Gabryś, której celem powstania było zapewnienie obsługi prawnej mikro, małym oraz średnim przedsiębiorcom, prowadzącym swoją działalność w różnych branżach.

Dążeniem Kancelarii jest umożliwienie osobom prowadzącym swoje przedsiębiorstwa w formie jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek cywilnych, ale także spółek prawa handlowego - osobowych i kapitałowych, korzystania z pomocy prawnej doświadczonych prawników.

Kancelaria poprzez swoje działania stara się wskazywać osobom zarządzającym najlepsze rozwiązania prawne, które w zamiarze usprawnić mają procesy zachodzące w danym przedsiębiorstwie. Wierzymy, że prowadzone z nami konsultacje ułatwią Państwu codzienne podejmowanie decyzji, co wiąże się z udzielaniem przez nas porad popartych wiedzą teoretyczną oraz wskazówek praktycznych.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż w obecnie funkcjonującym systemie prawnym, zarówno krajowym jak i międzynarodowym, który generuje setki aktów prawnych, często wymagających bardzo precyzyjnej analizy, nie sposób zawsze znaleźć prawidłową odpowiedź bez specjalistycznej wiedzy. Konieczność szukania pomocy rodzi się zarówno na etapie planowania kolejnych kroków w swoim przedsiębiorstwie, zmierzających do jego rozwoju, ale także w momencie powstania rzeczywistego problemu. Problemy te mogą mieć różnoraki charakter - wiążą się często z:

Skomplikowana procedura sądowa rodzić może także wiele wątpliwości. Przykłady takie można mnożyć w nieskończoność.

Podkreślając konieczność postępowania zgodnego z przepisami prawa oraz posiadania umiejętności rozwiązywania problemów prawnych, a także sporów między uczestnikami rynku, ponownie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy.

Kancelaria podejmuje się również prowadzenia spraw osób fizycznych, niezwiązanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (np. sprawy spadkowe, rodzinne - małżeńskie, związane z dziećmi, dotyczące nieruchomości, tworzenie lub analiza umów).

Szczegółowy opis świadczonych przez Kancelarię usług znajduje się w zakładce Zakres usług.